Ik ben moeder ,ontevreden met hun manier van werken en onproffessionalisme , verkeerde aanpak en dezelfde manier van moeders/ ouders aanpak ,die ongeacht wat je doet altijd slecht en niet goed en verkeerd volgens hun ,Dat alles om jou kind af te pakken .
Ze hebben een lijn en ze gebruiken dezelfde manier en schema voor alle ouders en kinderen . Maar hoe ze dat zien om voor hun goed te doen dat adviseren ze niet . Ze pakken kind af , en trek jou plan .ga maar praten met Dam + " als je met dat u comfortabel voelt " en als niet , dan is hun tak niet , ze worden voor goed te doen niet betaald . dat ze mij en mijn kind gerust zou laten. Ze zeggen niet hoe moet ik.van hun en
,hun onnodige gesprekken af geraken . .O nee , idd niet , waarom zouden ze , als ze er subsidies van de stad krijgen ,en zo slechter is tussen jou en jou kind ,dat ze maken hoe beter voor hun en ze doen alles er aan om zo veel negativisme brengen in gesprekken en ook in jou leven . Dat is commercieel organisatie die is gebaseerd op de stads steun die ze met sucsess uitpleusen . Er zij ook groep Jeugdzorg verweer . En ik zou graag met mensen verenigen met wie wij zou kunnen naar de pers en internationale gemeenschap te stappen om.ons als moeders te beschermen tegen beslissing van de ene onbekwame en oncorrekte persoon . Maak contact met mij .0496353436 in België ... Ik heb ook in Nederland dezelfde groep ontdekt , daar pers is al bezig om deze middeleuwse wanpraktijken om kinderen at te pakken te STOPPEN .
Ze leggen in kinderen hun mond " mama is niet goed voor jou" , kom hier " je mag mama zien ", maar dan liegen ze tegen de kind en ze geeft toe ,en dat mag ze plotseling van die mensen mama niet meer zien zonder hun gemoei ...Vreeselijk .kan het niet geloven dat zo gruwelijke instantie en mensen bestaan in 21 eeuw